Yazılanlar Çıldırttı! Pınar Altuğ, Seda Fettahoğlu Hakkında Gelen Yoruma Çok Sinirlendi

Çocuklar Duymasın’ın Sultan’ı Seda Fettahoğlu Beyoğlu’daki bir parkta ölü bulundu. İlk incelemelere göre intihar ettiği iddia edilen oyuncunun ardından arkadaşları yaşadıkları üzüntüyü sosyal medya hesaplarından paylaştı. Ünlü oyuncu Pınar Altuğ da Seda Fettahoğlu hakkında yaptığı paylaşım yaptı. Ancak Altuğ bir takipçisinin yaptığı yoruma çok sinirlendi.

Pınar Altuğ’un Seda Fettahoğlu hakkında yaptığı paylaşıma “Keşke ölmeden önce hatırlasaydınız” yorumu geldi.

Son olarak Çocuklar Duymasın dizisinde Sultan karakterine hayat veren İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu bir parkta intihar etti. 44 yaşındaki başarılı oyuncunun intihar haberi ünlü isimleri de derinden üzdü.

Pınar Altuğ da rol arkadaşının ölüm haberini alınca adeta yıkıldı ve bir paylaşım yaptı. Çocuklar Duymasın’dan bazı karelerini paylaşan oyuncu paylaşıma Ben seni hep gülen gözlerinle hatırlayacağım. Yattığın yer incitmesin” notunu düştü.

Bir takipçi ise “Keşke ölmeden önce hatırlasaydınız” diyerek şoke etti. Pınar Altuğ bu yoruma tepkisiz kalmadı ve “Yahu bu nasıl bir yaklaşım, siz nasıl insanlarsınız? Gerçekten anlamak mümkün değil” diyerek tepki gösterdi.

İşte Pınar Altuğ’u sinirlendiren o yorum:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x